B
i
v
e
r
i
.
c
o
m

Bilgi İçin : 0(216) 740 00 32

BI Hizmetleri için Mükemmel Çözüm!
Biveri ile,

BI Hizmetleri için Mükemmel Çözüm!

Biveri

İş zekası sektörünün global firması ve merkezi Londra'da bulunan ZAP’in Türkiye resmi distribütörüdür.Yenilikçi kadrosuyla yazılım lisans satışı, servis hizmeti, teknik destek, eğitim ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Tableau ve Power BI dahil olmak üzere BI araçlarında doğru, güvenilir finansal ve operasyonel raporlama sunmanın en hızlı yoludur. Microsoft Dynamics , Sage , Salesforce , SAP Business One , SYSPRO ve diğer birçok veri kaynağı için akıllı veri bağlayıcıları için optimize edilmiş çözümlere sahibiz.

Neler Yapıyoruz ?

Hizmetlerimiz İşinizi Büyütmenize Nasıl Yardımcı Olacak?

Teklif

Ürünlerimiz

En yaygın olarak kullanılan ERP, CRM ve finans sistemlerinden doğru ve güvenilir raporlama almanın en hızlı, en uygun maliyetli yolu. ZAP Data Hub, Microsoft Dynamics, Sage ve Salesforce için akıllı veri bağlayıcılarına, önceden oluşturulmuş veri modellerine ve analitiklere sahiptir.

01

Servis Hizmeti

ERP, CRM, WMS ve MES sistemlerinin ZAP Data Hub üzerinde ETL süreçlerinin yapılması, ZAP BI veya Power BI platformunda raporların hazırlanması ve kurguladığınız analizlerin yapılması gibi hizmetleri içermektedir.

02

Eğitim

Zap’in sunduğu ücretsiz eğitimler ile webinarların yanı sıra Biveri olarak Zap müşterilerine ürünün kullanımıyla ilgili teknik bilgiyi en kapsamlı şekilde aktarmak ve kullanıcıların en etkin şekilde ürünü kullanmalarını sağlamak için eğitim hizmeti sunmaktayız.

03

Destek

Müşteriler, Zap Data Hub’ın üyelik bakım anlaşmasını içermesinden dolayı ek bir anlaşma yapmadan teknik destek hizmetlerinden üyelik süresi boyunca yararlanabilmektedir. Teknik destek hizmeti, Model Server’in altyapı ve konfigürasyon problemlerini, ürünün sistemsel hatalarını ve güncellemelerdeki hata düzeltmelerini kapsamaktadır.

04
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Gerçekten Öne Çıkan BI Çözümleri Sunuyoruz.

2001 yılında kurulan ZAP, Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik'teki ofisleri ve ortaklarıyla küresel bir yazılım şirketidir. ZAP DATA HUB İş Analitiği ve ETL (Extract, Transform and Load) araçlarıyla iş zekası süreçlerinizden hızlı ve doğru şekilde sonuç almanızı sağlar, ROD (Return on Data) oranlarınızı arttırır.

Microsoft Dynamics, Sage, Salesforce, SAP Business One ve SYSPRO yazılımları için hazır çözümleriyle kısa süre içerisinde sisteminize entegrasyonu yapılıp 150’den fazla rapora erişim sağlanır. ZAP ürünleri orta ölçekli işletmelerden Fortune 500 ve FTSE 100 kuruluşlarına kadar tüm endüstri sektörlerinde kullanılmaktadır. Müşteriler arasında Borusan Mannesmann, Aston Martin, Costa Coffee, Regal Entertainment Group, SANIFLO ve Tarmac bulunmaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?


İstediğiniz an bizi arayın,

0(216) 740 00 32

Teknik Destek yada Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayın

Bizimle İletişime Geçin
Images
Images
Images

Müşterilerimizin Görüşleri